Uklízeč/ka

Jsme SeneCura, největší soukromý provozovatel domovů pro seniory. Naše společnost je také členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb a naše domovy mají ocenění Značka kvality i certifikát Vážka České alzheimerovské společnosti.

Do našeho SeniorCentra v HAVÍŘOVĚ hledáme nové kolegyně/kolegy na pozici:

PRACOVNICE / PRACOVNÍK ÚKLIDU

Vaším úkolem bude:

 • běžný úklid společných prostor SeniorCentra (chodby, schodiště, odpadkové koše)
 • úklid pokojů klientů SeniorCentra (stírání prachu, úklid sociálního zařízení)

Co budeme po Vás vyžadovat:

 • trestní bezúhonnost
 • dodržovaní hygienických zásad
 • práci s desinfekčními prostředky
 • pečlivost, pracovitost, smysl pro pořádek, spolehlivost,
 • práci v 11 hodinových směnách, včetně víkendů (krátký-dlouhý týden)

Co nabízíme:

 • práci na DPP 120 Kč/hod
 • dotované stravování v hodnotě 30 Kč
 • pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
 • nástup ihned

SeneCura je zodpovědná firma, která svým zaměstnancům nabízí přátelskou atmosféru a podpůrné prostředí. Budeme rádi, když se nám ozvete a přijdete se přesvědčit na vlastní oči. Těšíme se na vás!

Sdílejte pozici s ostatními:

Kontakt

Zuzana Žídková
736487933736487933
administrativa.havirov@senecura.czadministrativa.havirov@senecura.cz
Lomená 1268/2
736 01 Havířov – Šumbark

Žádost o pozici: Uklízeč/ka

Beru na vědomí pravidla zpracování osobních údajů.

Formulář byl odeslán.

Vážený uchazeči, děkujeme Vám za zájem pracovat pro naši společnost. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 4 týdnů, nepostupujete bohužel do dalšího kola. Více...

Vaše osobní údaje (např. jméno, příjmení, datum narození, kontaktní údaje, informace o vzdělání a předchozím zaměstnání či jiné informace uvedené ve Vašem životopisu), které jste nám dobrovolně poskytnul/a, zpracováváme ve skupině SeneCura (ve společnosti SeneCura s.r.o. a společnosti provozující příslušný domov) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to pro výběr vhodného uchazeče na volné pracovní místo (pro provedení opatření přijatých před uzavřením pracovní smlouvy či obdobné smlouvy). Vaše údaje zpracováváme po nezbytně nutnou dobu k danému účelu (zpravidla po dobu ne delší než 6 měsíců).

V souvislosti se zpracováním osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajů, (ii) na omezení zpracování osobních údajů, (iii) na opravu nepřesných a doplnění neúplných osobních údajů, (iv) ve stanovených případech na výmaz osobních údajů, (v) na přenositelnost osobních údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování osobních údajů (telefonní kontakt: +420 257 314 218, e-mailová adresa: info@senecura.cz), (vii) obrátit se se svou žádostí, stížností či jiným podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů (e-mail: posta@uoou.cz).

Odesílám formulář

Nenašli jste, co jste hledali?
Napište nám něco o sobě, co Vás baví a v čem jste dobří.
Možná právě hledáme někoho, jako jste Vy!