Domů > Novinky

SeneCura SeniorCentrum Havířov

Novinky

Poslední rozloučení v SeniorCentru Havířov

23. 6. 2022 | Havířov

V našem SeniorCentru Havířov jsme připravili poslední rozloučení podle představ našeho klienta, kterému u nás zemřela manželka. Obřad proběhl v důstojně vyzdobené místnosti a v atmosféře smíření, úcty a vzpomínání.

Vítání léta v SeniorCentru Havířov

22. 6. 2022 | Havířov

V SeniorCentru Havířov jsme společně přivítali léto. Naši aktivizační pracovníci připravili venkovní akci s živou hudbou, vaječinou a opékáním špekáčků.

Povídání o líčení v Dámském klubu SeniorCentra Havířov

12. 6. 2022 | Havířov

Tentokrát jsme si v Dámském klubu povídaly o nejpoužívanějších kosmetických přípravcích, kterými se ženy zkrášlují. Samozřejmě jsme si k tomu připravily pohoštění.

Příprava ovocného poháru v SeniorCentru Havířov

9. 6. 2022 | Havířov

V SeniorCentru Havířov jsme si s našimi klienty připravili ovocný pohár s čokoládovou zmrzlinou. A proč čokoládovou? Sedmého června byl totiž Mezinárodní den čokoládové zmrzliny.

Oslava narozenin v SeniorCentru Havířov

1. 6. 2022 | Havířov

Na konci každého měsíce slavíme narozeniny klientů SeniorCentra Havířov, kteří se v tom měsíci narodili. Květen stojí opravdu za zmínku, protože jsme měli mezi oslavenci dva klienty narozené v roce 1924.

Povídání o Chorvatsku v SeniorCentru Havířov

29. 5. 2022 | Havířov

Máme tu konec dalšího měsíce, což pro naše klienty SeniorCentra Havířov znamená, že je opět čeká cesta do další vybrané země. Tentokrát jsme se podívali do Chorvatska.

Mezinárodní den sester a ošetřovatelů 12. 5. 2022

12. 5. 2022 | Centrála

Dnes slavíme Mezinárodní den sester a ošetřovatelů. Děkujeme našim zaměstnancům z celého srdce za to, jak poctivě a neúnavně vykonávají svou práci.

Ochutnávka exotického ovoce v SeniorCentru Havířov

9. 5. 2022 | Havířov

Při pátečních aktivitách si naši klienti SeniorCentra Havířov mohli vyzkoušet, jak chutná různé exotické ovoce. Ochutnali jsme například několik druhů melounů, marakuju či physalis.

Taneční dopoledne v SeniorCentru Havířov

1. 5. 2022 | Havířov

Za našimi klienty SeniorCentra Havířov přijel známý taneční terapeut, choreograf a bývalý baletní mistr pan Petr Veleta. V rytmu melodií valčíku, polky i známých zpěváků pak začala ta pravá taneční zábava. 

Čaj o páté v SeniorCentru Havířov

23. 4. 2022 | Havířov

Čaj o páté, setkání příbuzných, přátel a našich klientů SeniorCentra Havířov, která plánujeme uskutečnit čtyřikrát do roka. Cílem je sdílení zkušeností při péči o osobu blízkou, poznávat se a poskytovat si navzájem zpětnou vazbu.

Veselé Velikonoce

14. 4. 2022 | Centrála

SeneCura přeje Vám i Vašim blízkým krásné Velikonoce a klidné sváteční dny.

Dámský klub v SeniorCentru Havířov

13. 4. 2022 | Havířov

Do našeho středečního Dámského klubu přijala pozvání naše spolupracovnice paní Eva, která se věnuje tradiční čínské medicíně. Připravila si pro naše klienty SeniorCentra Havířov zábal na ruce s názvem Hedvábné ruce.

SeneCura vstupuje do nového segmentu: Dnes otevřela svoje první rehabilitační centrum

11. 4. 2022 | Centrála

Skupina SeneCura, přední nestátní provozovatel pobytových sociálních sužeb v České republice, otevřela v Plzni své první rehabilitační zařízení. Nová rehabilitace nabídne jak lékařské vyšetření, tak léčebné rehabilitace. Kromě zvýšení kvality stávajících služeb plánuje i rozšíření o další moderní metody. Zahájení provozu se uskutečnilo ve zcela nových prostorách v Papírnické ulici, kam zavítali i první klienti.

Čínský gurmánský týden v SeniorCentru Havířov

7. 4. 2022 | Havířov

V rámci tzv. Gurmánských týdnů jsme s klienty SeniorCentra Havířov navštívili Čínu. Ochutnali jsme mnoho místních specialit a také jsme se dozvěděli spoustu zajímavých faktů o čínských městech a památkách.

Jarní tvoření v SeniorCentru Havířov

4. 4. 2022 | Havířov

První jarní dny máme za sebou, a proto jsme s klienty SeniorCentra Havířov začali s jarní výzdobou. Na pomoc k nám přišla paní Jana, která u nás cvičí jógu a ráda vytváří různé dekorace.

1 2 8 9